+ A -

POWIATOWY URZĄD PRACY W GDYNI

Dla pracodawców i przedsiębiorców

Dla pracodawców i przedsiębiorców

 

Zapraszamy wszystkich pracodawców do współpracy w zakresie zatrudniania osób bezrobotnych
zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie.
Oferujemy Państwu pomoc w profesjonalnej rekrutacji kandydatów na wolne miejsca pracy.

 

Do dyspozycji pracodawców  pozostają nasi doradcy klienta instytucjonalnego, którzy nie tylko przyjmują zgłoszenia ofert pracy do realizacji ale także udzielają szczegółowych informacji o usługach świadczonych przez Urząd, ułatwiają dostęp do innych form pomocy  i pracowników Urzędu zajmujących się nimi
oraz pomagają w ich realizacji.
Doradcy służą Państwu pomocą również w sprawach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców
na terytorium Polski.


 

WYKAZ DORADCÓW KLIENTA INSTYTUCJONALNEGO:

 
Zakres działań

Imię i nazwisko

nr telefonu

Adres e-mail

Przyjmowanie ofert pracy

Iwona Kołodziejczak

58 621 11 50 wew.112

posrednictwo@pupgdynia.pl

Zofia Gunia

58 621 11 50 wew.112

z.gunia@pupgdynia.pl

Zatrudnianie cudzoziemców

Milena Piotrowicz-Miksa

58 621 11 50 wew.110/121

m.miksa@pupgdynia.pl

Kinga Gromotka

58 621 11 50 wew.110/121

k.gromotka@pupgdynia.pl

Izabela Gola

58 621 11 50 wew.110/121

i.gola@pupgdynia.pl

Daria Drajska

58 621 11 50 wew.110/121

d.drajska@pupgdynia.pl

Magdalena Gadzina

58 621 11 50 wew.110/121

m.gadzina@pupgdynia.pl

Martyna Lejk

58 621 11 50 wew.110/121

m.lejk@pupgdynia.pl

Informowanie
o usługach Urzędu (MARKETING)

Agnieszka Ruskowiak

58 621 11 50 wew.127

a.ruskowiak@pupgdynia.pl

Justyna Nowak

58 621 11 50 wew.127

j.nowak@pupgdynia.pl

Agnieszka Chrostowska

58 621 11 50 wew.113

a.chrostowska@pupgdynia.pl

 
 
 

ZASADY REALIZACJI PROGRAMÓW RYNKU PRACY

 

           ==> czytaj więcej
 
 

 

Dodane przez: Beata Sparzak (2013-10-04 11:56) | Zmodyfikowane przez: Michał Waligóra (2018-07-11 10:28)
Kalendarium wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc lipiec 2018 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Archiwalne
Newsletter
Statystyki
Formularz online
Dokumenty do pobrania
EURESNAVIGATORe-rejestracjaWortal PSZPracopolia.pl
Zwiń blok aktualności Aktualności
2018-07-06 08:10
Dodane przez: Daria Abraham
ZAMIAST STAĆ W KOLEJKACH DO REJESTRACJI ZRÓB TO PRZEZ INTERNET   Wystarczy, że klikniesz tutaj...
2018-04-11 09:55
Dodane przez: Daria Abraham
  Ważna informacja dla osób zarejestrowanych!   Od stycznia 2015 r. ZUS ma obowiązek...
2017-09-20 13:12
Dodane przez: Daria Abraham
  BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI...
Rozwiń blok aktualności
[ZAMKNIJ]
Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.